Ronta - dowiedz się jak to działa

Ronta.pl to pierwsza i jedyna w Polsce platforma internetowa, umożliwiająca dostęp do udziału ONLINE w aukcjach komorniczych, upadłościowych oraz likwidacyjnych organizowanych w krajach Unii Europejskiej. W naszej rozwijającej się bazie, znajduje się oferta ponad 50 domów aukcyjnych, przeprowadzających licytacje online, w których mogą uczestniczyć Państwo za darmo, w zaciszu własnego domu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Nasza rozbudowana baza danych stanowi gwarancję satysfakcji dla każdego typu użytkownika. U nas każdy znajdzie to czego szuka. Wśród wielu tysięcy przedmiotów wystawianych codziennie do licytacji online, znajdują się produkty wszelkiego rodzaju, od prostej elektroniki po kompletne linie produkcyjne.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy jedynym tego typu serwisem w Polsce, oraz największym w całej Europie. Jako jedyni możemy pochwalić się ofertą ponad 50 domów aukcyjnych z Austrii, Belgii, Danii, Holandii i Niemiec. Ceny końcowe na monitorowanych przez nas aukcjach, osiągają poziom nawet 30% wartości rynkowej.

Jako jedyni w Europie wspieramy swoich użytkowników przy organizacji transportu wylicytowanych przedmiotów. Współpracujemy z kilkunastoma firmami przewozowymi i negocjujemy w Państwa imieniu możliwie najkorzystniejsze stawki. W celu zminimalizowania kosztów przesyłek kurierskich i pocztowych, utworzyliśmy punkt przeładunkowy na granicy polsko-niemieckiej.

> 0
domów aukcyjnych
0
krajów UE
+ 0
licytacji miesięcznie

Wysyłka i transport wylicytowanych przedmiotów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży upadłościowej, zrealizowaliśmy setki transakcji oraz organizowaliśmy różnego rodzaju dostawy do kraju, od drobnych przesyłek kurierskich po transporty wielkogabarytowe. Jeżeli wymaga tego sytuacja zajmujemy się również odpowiednim ubezpieczeniem transportu.

Nie pobieramy przy tym żadnych prowizji. Jedynym kosztem jaki ponoszą nasi użytkownicy jest jednorazowa opłata abonamentowa, która jest jednocześnie najniższą w Europie. Podobne serwisy z Niemiec i Holandii, za dostęp do dużo mniejszej bazy, wymagają kilkukrotnie wyższej kwoty, nie oferując w zamian jakiegokolwiek wsparcia.