Kim jesteśmy?

Ronta.pl to platforma internetowa monitorująca aukcje komornicze, upadłościowe oraz likwidacyjne na terenie Europy Zachodniej.

W naszej bazie znajduje się oferta ponad 30 domów aukcyjnych, organizujących licytacje on-line, w których mogą wziąć Państwo udział w zaciszu własnego domu.

Dla kogo?

Dla wszystkich! W naszym serwisie znajdują się oferty, zarówno dla firm jak i osób prywatnych. W cenach od 1 do kilkuset tysięcy EURO. Bankructwa dużych firm, dają przedsiębiorstwom szanse, na rozwój własnego parku maszyn lub powiększenie floty. Likwidacje wszelkiego rodzaju sklepów to doskonała okazja dla osób prywatnych, by kupić dany produkt w cenie dużo niższej od wartości rynkowej. W monitorowanych przez nas serwisach znajdą Państwo wszystko czego szukają, niezależnie od tego czy są osobą prywatną czy działają jako przedsiębiorstwo.

Dlaczego warto posiadać u nas konto?

Dzięki codziennym aktualizacjom, nasi użytkownicy otrzymują w jednym miejscu ofertę ponad 30 domów aukcyjnych z Niemiec, Belgii, Holandii czy Austrii.  Biorąc pod uwagę ilość i rozmiar tych serwisów, stanowi to ogromną wygodę oraz oszczędność czasu. Naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia, zarówno w składaniu ofert jak i w przypadku wygranej - organizacji transportu oraz płatności. Cały czas się rozwijamy, nasza baza powiększa się z każdy miesiącem.  Ceny końcowe na monitorowanych przez nas aukcjach stanowią nawet do 30% wartości rynkowej.